flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В Лубенському міськрайонному суді Полтавської області відбувся «День відкритих дверей»

29 березня 2019, 14:10

21 березня 2019 року в Лубенському міськрайонному суді Полтавської області відбувся комунікативний захід "День відкритих дверей"

Відчиняючи двері в цей день, ми запрошували усіх бажаючих побачити реальне життя суду, показати відкритість та прозорість в своїй діяльності, донести думку про доступність суду для  громадян, сформувати у широкої громадськості обізнаності з  роботою судової гілки влади!

Про проведення Дня відкритих дверей судом проінформовано  шляхом розміщення відповідного оголошення на інформаційних ресурсах суду - на веб-сайті суду Судової влади та в соціальній мережі - Facebook.

Учасниками заходу стали учні Лубенської ЗШ І-ІІІ ступенів №8 разом з учителем історії та правознавства Сафроновою Іриною Олександрівною.

З метою вдосконалення правової свідомості вони відвідали судове засідання по кримінальному провадженню під головуванням судді Алтухової Олесі Сергіївни.

Для учнів було проведено екскурсію судовою установою прес-секретарем суду Гак Тетяною Григорівною, яка розповіла про судову системи в цілому, про структуру та порядок роботи Лубенського міськрайонного суду, а також ознайомила присутніх з процедурою формування та впорядкування справ, реєстрацією та  рухом документів, що надходять до суду,  з порядком автоматизованого розподілу справ між суддями.  Окрім того, учні відвідали архів Лубенського міськрайонного суду, де зберігаються справи попередніх судів Лубенщини та документація нинішнього суду.

Усі бажаючі взяти участь в майбутніх комунікативних заходах просвітницького характеру («День відкритих дверей», «Урок справедливості», «Ознайомчі екскурсії будинком правосуддя»)   можуть звернутися до прес-секретаря суду Гак Тетяни Григорівни за номером телефону 7-22-31 або в соціальній мережі - Facebook. Ми обов’язково знайдемо час для вас!

 

 

Прес-служба суду