Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
11 вересня 2017 року у Національній академії наук України відбулася чергова зустріч представників проектів міжнародної допомоги, які працюють у сфері зміцнення верховенства права.
Метою зустрічі стало обговорення планів із модернізації юридичної освіти в Україні та досвіду Міністерства освіти і науки в організації і проведенні у 2016 році пілотного, а в 2017 році – загального національного єдиного фахового вступного випробування з використанням ЗНО для вступу з метою здобуття ступеня вищої освіти магістра за спеціальністю «Право».
Під час заходу з презентацією «Про проведення єдиного фахового вступного випробування для вступу до магістратури за спеціальністю 081 «Право» виступили Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та директор департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.
Від Вищої кваліфікаційної комісії суддів України в обговоренні взяв участь член Комісії Сергій Прилипко.
На заході також були присутні представники Ради суддів України, Консультативної Місії Європейського Союзу в Україні, Посольства Канади, Посольства Великобританії, Посольства Нідерландів, Асоціації правників України, Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», Координатора проектів ОБСЄ в Україні, українсько-канадського Проекту «Підтримка судової реформи», Національної школи суддів України та інші.
Захід було організовано Програмою USAID з реформування сектору юстиції «Нове правосуддя».
Довідково:
Програма реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.
Мета програми – надання підтримки судовій владі, уряду, парламенту, громадянському суспільству та народу України у реалізації судової реформи з урахуванням конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015–2020 роки.
Вказана Програма ґрунтується на здобутках попередніх Проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.