flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Керівник апарату суду взяла участь у CourtUP: Школі судового адміністрування

16 квітня 2025, 16:32

В місті Львові з 10 по 12 квітня 2025 року керівник апарату Лубенського міськрайонного суду Полтавської області Гак Тетяна взяла активну участь у триденному тренінгу "CourtUP: Школа судового адміністрування", який є важливим кроком у підвищенні професійної компетентності та впровадженні сучасних підходів в управлінні судовою установою. Школа була організована ГО «Всеукраїнська асоціація працівників судів» у межах гранту, наданого Проєктом ЄС “Право-Justice”, що імплементується Expertise France.

Програма тренінгу була насиченою та охоплювала актуальні напрямки у сфері судового адміністрування:

10 квітня: Тема першого дня – «Ціннісне лідерство в управлінні судом». Учасники мали змогу отримати цінні знання та практичні інструменти від провідних експертів:

  • Андрій Рождественський (PhD, викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант) розповів що має знати/вміти/робити справжній сучасний лідер.
  • Іван Кульчицький (PhD з економіки, сертифікований бізнес-тренер (МОП), сертифікований ментор з підприємництва (CRDF Global), експерт зі стратегічного та проєктного менеджменту) розкрив аспекти поведінкової моделі DISK та надав поради щодо її застосування в судах.

11 квітня: Другий день тренінгу був присвячений темі «Медіація. Інструменти безконфліктного середовища. Ефективне управління конфліктами». Цей напрямок викладали досвідчені медіатори та тренерки:

  • Луіза Романадзе (Медіаторка, адвокатка, Президентка Української академії медіації, співзасновниця та почесна членкиня Національної асоціації медіаторів України) поділилася передовим досвідом щодо впровадження медіації в судове адміністрування.
  • Ірина Доценко (Медіаторка, тренерка Української академії медіації, членкиня правління Національної асоціації медіаторів України, членкиня Асоціації сімейних медіаторів України) розповіла про те, як управляти конфліктами та будувати ефективну комунікацію.

12 квітня: Завершальний день тренінгу був сфокусований на інноваційній темі "Штучний інтелект в управлінні судом".

Знаннями та практичними навичками ділився Роман Радейко (PhD, доцент, співзасновник і керівник онлайн-платформи для юристів OnlineLawSchool, голова секції освітян та науковців Асоціації правників України, тренер з OSINT та АІ для юристів) щодо використання штучного інтелекту для оптимізації роботи суду та підвищення ефективності судового процесу.