flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Спосіб запису на особистий прийом громадян керівництвом суду

Керівництвом суду здійснюється особистий прийом громадян у визначені прийомні дні та години згідно ГРАФІКА прийому громадян.

            До керівництва суду можна звернутись у зручний для громадян спосіб, у тому числі письмово з питань організації роботи суду шляхом подачі звернень, запитів через канцелярію суду чи надіславши своє звернення на адресу суду листом поштою, чи електронним листом на електронну адресу суду inbox@lbm.pl.court.gov.ua.

            У розділі КОНТАКТИ зазначено усі номери телефонів суду, за якими можна здійснити запис на прийом до керівництва суду.

            Для оперативного отримання довідкової інформації про рух справ зацікавлені особи можуть звернутись до канцелярії суду кожного робочого дня, протягом робочого часу або в розділі веб-сайту Судова влада Стан розгляду справ

            Лубенський міськрайонний суд Полтавської області створює всі умови для забезпечення відкритості та гласності судових процесів та вільного доступу громадян, представників ЗМІ до правосуддя та участі при розгляді справ.

            Для координації діяльності та співпраці із засобами масової інформації в Лубенському міськрайонному суді Полтавської області діє прес-центр.

            Контакти прес-секретаря, можете отримати на офіційній веб-сторінці суду у розділі «Прес-центр».